UnGames:Meal Maker/Get out of the house and walk to ShartMart

From Uncyclopedia, the content-free encyclopedia
Jump to navigation Jump to search

You fool

You can only buy 2 of these for 5 dollars, because 3 would cost $5,4

You didn't look for money. How the hell are you gonna buy groceries with only $5? What are you gonna buy? 2 slinkys?

Restart

Quit